İşçi Hukuku

İşçi Hukuku

İşçi hukuku, işverenin işçiye karşı sorumluluklarının belirlendiği ve işçinin haklarının güvence altın alındığı bir hukuk dalı olarak karşımıza çıkmaktadır. Sigorta yapılması, maaşların miktarları, prim ödemeleri, iş saatlerinin düzenlenmesi, tatil ve ücretli izinlerin (Babalık izni gibi…) kaç gün olacağının düzenlenmesi gibi konular, İşçi hukukunun temellerini oluşturmaktadır. Bartın İşçi Hukuku Avukatı olarak faaliyet gösterdiğimiz alanlardan bir tanesi de İşçi hukukudur. İşveren ile işçi arasında yaşanan tüm olumsuz durumlarda arabuluculuk, tazminat davaları gibi konularda siz değerli müvekkillerimize hukuki destek sağlamaktayız. Bartın işçi hukuku alanında uzman avukat kadromuz ile her daim müvekkillerimizin yanındayız.


İşveren ve İşçi Hukuku 


İşçi hukuku, işveren ve işçi arasındaki münasebeti, ilişkiyi ve çalışma süreleri gibi durumları denetleyen bir hukuk dalı olarak karşımıza çıkmaktadır. İşçi ve işveren arasındaki ilişkilerin herhangi birinde bir anlaşmazlık çıkması durumunda iş hukuku devreye girer. İş hukuku, geniş bir alana sahip ve hukuki bilgi isteyen bir alandır. İşveren ve İşçi Hukuku alanında Bartın’da avukatlık hizmeti veren büromuzdan, işçi hukuku kaynaklı doğan anlaşmazlıkların çözümünde, işçi ve işveren olarak haklarınızın korunmasında, tazminat haklarınızın belirlenmesi ve tazminat miktarınızın hesaplanması konularında destek alabilirsiniz. Bartın iş hukuku avukatı olarak iş hukukundan doğabilecek tüm mağduriyetlerde, siz değerli müvekkillerimize destek sağlamaktayız.

Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Mail adresinizi kontrol ediniz.
Mesajınızı Kontrol ediniz
Teşekkürler. Mail gönderildi.
Hata, Mail gönderilemedi.

bartın avukat, bartın hukuki danışmanlık, bartın boşanma avukatı, bartın ceza hukuku, bartın gayrimenkul hukuku, bartın avukatlar,bartın işçi hukuku, bartın işveren hukuku, bartın işveren avukatı, bartın işçi avukatı, bartın avukatlar